Díly pro nákladní vozidla
💡 Pro snadné vyhledání konkrétních dílů můžete využít možnost hlednání podle VIN, nebo zadejte originální číslo výrobce ve vyhledávacím okně.

Kryt zadní svítilny Zetor levý

Kryt zadní svítilny Zetor pravý

Patrona vysoušeče DAF, IVECO, MAN, Mercedes, Volvo KNORR
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 169
Vnější průměr: 140
Vnitřní průměr 1: 111
Vnitřní průměr 2: 110
Velikost závitu: M39x1,5
TB1374
WIX 93118E
ARVIN MERITOR R950011
BALDWIN BA5374
BENDIX- WESTINGHOUSE 272897
BENDIX- WESTINGHOUSE 5008414
BOSCH (GERMAN) 1457434004
BOSCH (GERMAN) 1457434007
BOSCH (GERMAN) 1487434004
BOSCH (GERMAN) 1487434005
BOSCH (GERMAN) 1487434006
BOSCH (GERMAN) 1487434007
BOSCH (GERMAN) 1487434009
BOSCH (GERMAN) 1487434015
BOSCH (GERMAN) 1487434901
BOSCH (GERMAN) 1487438901
BOSCH (GERMAN) 1987434001
BOSCH (GERMAN) D484811002
DIAGNETICS 4041065
DONALDSON P781466
FIAAM FT5315
FIAT 85127004
FRAM PH5693
GRAU BREMSE 31004109
GRAU BREMSE 31004109
HENGST T250W
IRISBUS 8010002016
IVECO 1907612
IVECO 2992261
IVECO 8123564
IVECO 8190948
IVECO 98446957
JURA FILTRATION TB1374T
KNECHT/MAHLE AL12
KNECHT/MAHLE TB1009
KNORR 185127004
KNORR II17793/004
LETOURNEAU WESTINGHOUSE 4324100202
LEYLAND-DAF 17793004
LEYLAND-DAF 699387
LUBER-FINER LFP8654
M.A.N. 81521020009
M.A.N. 81521020010
M.A.N. 81821020008
M.A.N. 82521020010
MACK 20377023
MANN & HUMMEL 4920859101
MANN & HUMMEL TB1374X
MERCEDES-BENZ 4290897
MERCEDES-BENZ 4291097
MERCEDES-BENZ 4291297
MERCEDES-BENZ 4293395
MERCEDES-BENZ 4293595
MERCEDES-BENZ 4293695
MERCEDES-BENZ 4293795
MERCEDES-BENZ 4300669
MERCEDES-BENZ 4300969
MERCEDES-BENZ 4293795
RENAULT 50000809504
RENAULT 5001830112
SAAB/SAAB SCANIA 1375997
SAAB/SAAB SCANIA 5347
SCHUPP ST1374
STEYR-DAIMLER-PUCH 79200361087
STEYR-DAIMLER-PUCH 79200361090
U.F.I. 2725900
UNICO FILTER AD13170
VOLVO 3090268
VOLVO 3090288
VOLVO 3092100
VOLVO 3915558
WABCO 4324100202
WABCO 4324100212
WABCO 4324102212
WABCO 4324102222
WABCO 4324102227
WABCO 4324202202
WABCO 4329980202
WOODGATE WGB1374
GUD Z316
SURE SFA0012
FILTRON OP585
KNORR II401100F
KNORR II34979
TECFIL DSF0202
FAUN-FRISCH 99707305720
HALDEX 950310009
EVOBUS 8285141196
M.A.N. 82521020013
M.A.N. 81521086001
M.A.N. 81521020013
TEREX (ALSO SEE EUCLID/TEREX) 76117673
LIEBHERR 571352308
RENAULT 5001004902
RENAULT 5000295421
VOLKSWAGEN 2TA607413
SEDDON-ATKINSON 174767
E.R.F. 1368731
NEOPLAN 110273600
NEOPLAN 11017455
FLEETGUARD AF27817
PUROLATOR A26000
FORD 4C452A131AA
TB1374x
4011558652500
ALCO FILTER GMBH SP800/1 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
CLEAN FILTER DE2203 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
CLEAN FILTER DE2206 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
DT-DIESEL TECHNIC AG131876 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
DT-DIESEL TECHNIC AG663021 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
DT-DIESEL TECHNIC AG663022 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
Ferdinand Bilstein GmbH + Co KG21623 Susarna vzduchu, pneumaticky system
FILTRON AD785/1 Susarna vzduchu, pneumaticky system
HENGST FILTER T300W Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
MAHLE AFTERMARKET GMBH AL12 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
MAHLE AFTERMARKET GMBH AL14 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
MANN+HUMMEL BA J.S.C. Tesanj AD13170/3x Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
MANN+HUMMEL GMBH TB1374/3x Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
MS Motor Service International GmbH 50013617 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
QUINTON HAZELL 96005E Susarna vzduchu, pneumaticky system
SCT Sudheimer Car Technik Vertriebs GmbH STB301 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
SOFIMA S7344A Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
SOLAUFIL ELD8101 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
UFI FILTERS SPA2734400 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
UNIFLUX FILTERS XD2 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
WABCO 4324102232 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
WABCO 4324109262 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
WABCO 4324109272 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
WABCO 4324152202 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
WABCO 4324152207 Vysouseci patrona vzduchu, pneumaticky system
Wix Filters 96005E Susarna vzduchu, pneumaticky system
93118E

Patrona vysoušeče s odlučovačem oleje
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
WIX96008E
O.E.
4329012232
Rozměry v mm:
Vnější průměr: 140/110
Vnitřní průměr: 99
Závit: M39x1,5
Výška: 165

Filtr vzduchový IVECO Daily MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 325
Vnější průměr: 165
Vnitřní průměr: 90
C17337
WIX 93326E
AC A2113C
ASV
INC. 201510
BALDWIN RS3544
BOMAG 5730100
CARQUEST 83491
CARQUEST 88562
CASE 87418364
CASE 87438248
CASE INTERNATIONAL 222421A1
CASE INTERNATIONAL 47132345
CASE INTERNATIONAL 84036676
CATERPILLAR 1106326
CATERPILLAR 1318902
COOPERS AEM2668
COYOTE LOADERS 2981113
CROSLAND 9783
DEFI DA2014
DONALDSON P772580
DONALDSON P774575
DONALDSON P828889
DYNAPAC 374771
ENGINAIRE 3750
ENGINAIRE 68330
EUROFILTER 220008
FIAT 151849148
FIAT 1930589
FLEETGUARD AF25292
FLEETGUARD AF25352
FLEETGUARD AF25557
FRAM CA8308
FRAM CA8737
GEHL L99453
GENERAL MOTORS 89002286
GPC FC737
GUD ADG1131R
HASTINGS AF2270
HENGST E434L
HITACHI 4486002
HOKUETSU 3214312700
HYSTER S-0076041
INGERSOLL-RAND 85400729
INGERSOLL-RAND 92793025
INGERSOLL-RAND 93793025
IVECO 1903669
IVECO 2992677
IVECO 504064501
IVECO 8041642
IVECO 99478393
J.C. BAMFORD 32915701
JOHN DEERE AT171853
JOHN DEERE AT262566
JOHN DEERE KV16429
JOHN DEERE RE222242
JOHN DEERE RT6005011111
JURA FILTRATION SA16580
KAWASAKI 3098170410
KOBELCO LP02P000043
KOMATSU 6001852100
KOMATSU 848101144
KRALINATOR LA1753
KUBOTA 5970026112
LA MAISON DU FILTRE MFA1401
LIEBHERR 7619404
LPM 13504701
LUBER-FINER LAF4544
MANN & HUMMEL C17337
MASSEY-FERGUSON 3540051M1
MASSEY-FERGUSON 4270033M1
MASSEY-FERGUSON 6190627M1
MCCORMICK 427471A1
NAPA GOLD 6562
NAPA GOLD 9491
NEW HOLLAND 1930589
NEW HOLLAND 47128157
NEW HOLLAND 47132343
NEW HOLLAND 81930589
NEW HOLLAND 82981152
NEW HOLLAND 84036676
NEW HOLLAND 85555827
NEW HOLLAND 86555826
NEW HOLLAND 86555862
NEW HOLLAND 87438249
NEW HOLLAND 87682989
O & K 2271979
PERKINS 901048
PERMATIC FA3220
PUROLATOR A65295
RENAULT 6005011111
RENAULT 7700061011
SAKURA A5541
SAMBRON 664482
SCHUPP P772580
SOFILTRA 143822
TEREX (ALSO SEE EUCLID/TEREX) 6190627M1
THWAITES T15834
VERMEER 220166005
VOLVO 11883618
WIX 46562
WIX 49491
WOODGATE WGA1080
YUTANI LP11P00004S002
SURE SFA8889SET
SURE SFA8889P1
SURE SFA8889P
SURE SFA7725SET
SURE SFA7725P
DONALDSON P785375
BIG A 94562
CASE 87682993
GRADALL 80273010
NELSON/WINSLOW 70956N
KOMATSU 42N0211960
KRAMER 1000113383
PALATEK INDUSTRIES 521082
JACOBSEN 5003370
Filtr vzduchový IVECO, AVIA 75, MAN, SOR 7,5 MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 378
Vnější průměr: 198
Vnitřní průměr 1: 105
Vnitřní průměr 2: 8
C20325/2
C20325/3
WIX 46554E
AC A846C
AIR REFINER ARM2052
AIR REFINER ARM2055
ALCO MD230
ALUP COMPRESSORS 1720329
AP LOCKHEED LK3347
ASAS HF110
ATLAS COPCO 16192487
ATLAS COPCO 16192702
ATLAS COPCO 1619284700
BALDWIN PA2405
BOMAG 5821012
BOSCH (GERMAN) 1457429950
BOSCH (GERMAN) 1987430001
BOSCH (GERMAN) 9451160001
CALSA E100880
CANADIAN FILTER MFG. CFM791
CARQUEST 88554
CASE E155526
CASE V37673
CASE INTERNATIONAL 3226416R1
CATERPILLAR 3I0337
CLAAS 6774340
CLEAN MA526
COMPAIR C16012/189
COOPERS AZA042
CROSLAND 9510
CUMMINS ENGINES 153174
CUMMINS ENGINES 3353440
DEMAG 405174
DEMAG 29504376
DEMAG 43262500
DEMAG 43264500
DEMAG 988585
DEUTZ (ALSO SEE KHD) 1186046
DEUTZ (ALSO SEE KHD) 12153221
DEUTZ (ALSO SEE KHD) 1902077
DEUTZ (ALSO SEE KHD) 2165049
DIAMOND DX523
DITEX FC106
DODGE (EUROPE) 5000241796
DONALDSON P140123
DONALDSON P140434
DONALDSON P771561
DONALDSON P777241
DONALDSON P801064
DONALDSON SMP771561
DONIT 413098
EPAGRI EFA7146
EUROFILTER 10024
EUROPARTS 9020007020
FAHR 1210702019500
FAPOFIL APC129
FAUN-FRISCH 0746369
FAUN-FRISCH 1470629
FAUN-FRISCH 4134366
FENDT F184230090050
FGV 311
FIAAM FLI6416
FIAT 1186046
FIAT 1902077
FIAT 730599
FILT A2402
FINN FILTER FFA10833
FINN FILTER FFA833
FINN FILTER FFA835
FIRSTEC/WURTH 8101035
FISPA FAC975
FLEETGUARD AF25044M
FLEETGUARD AF25064
FLEETRITE AFR84040
FLUITEK A078144C
FORD A830X9601AEA
FORD A830X9601CCA
FORD FINISCODE 5011321
FORD FINISCODE 5011552
FRAM CA3281
FRAM CA3291
FRAM CA8304
FUCHS 73052
GENERAL MOTORS 25041956
GIESSE AHI1010
GONHER GA444
GPC FC106
GREYFRIARS 288A
GUARDIAN G203252
GUD ADG516
GUD AG516
GUIOT GA1067
HAMM 385875
HARMO A2085
HARNISCHFEGER 221046Z5
HASTINGS AF635
HENGST E115L
INTERNATIONAL HARVESTER 3219420R1
INTERNATIONAL HARVESTER 3219420R91
INTERNATIONAL HARVESTER 3226416R1
INTERNATIONAL HARVESTER MHC203252
IVECO 1186046
IVECO 1902077
IVECO 2165049
IVECO 42078290
IVECO 9987150
JOHN DEERE AZ30757
JURA FILTRATION SA13990
KAELBLE 34000489
KAESER 619970
KAESSBOHRER 8319009084
KALMAR 9207230002
KHD 1186046
KIRKALDIE ENG. KA113
KNECHT/MAHLE AG74
KNECHT/MAHLE LX265
KOEHRING 5821012
KOEHRING 5821012
LAUTRETTE EL3083
LEYLAND-DAF 265045
LEYLAND-DAF 289829
LEYLAND-DAF ABU8525
LIEBHERR 5106189
LIEBHERR 7360753
LOSENHAUSEN 402219502
LUBER-FINER LAF2052
M FILTER MA6611
M FILTER MAT6611
M.A.N. 81083040049
M.A.N. 81083040055
M.W.M. 605412970034
M.W.M. 606901670116
MANN & HUMMEL 4532592304
MANN & HUMMEL C20325/2
MANN & HUMMEL C20352/2
MASSEY-FERGUSON CL677434C0
MASTE IS177
MERCEDES-BENZ 10944204
MERCEDES-BENZ 10945204
MERCEDES-BENZ 20940004
MERCEDES-BENZ 130941802
MERCEDES-BENZ 230000207
MERCEDES-BENZ A0010944204
MIOFILTRE 20061
MONARK 30781950
MOTOR IBERICA-EBRO AI3302
MOTORCRAFT SFA294
MOTORCRAFT (EUROPE) EFA311
N.S.N. 294001302249
NAPA GOLD 6554
NATO 4330121662353
NELSON/WINSLOW 84983S
NU-TECH N9024
NU-TECH S9024
O & K 773605
O & K 8006605
P.B.R. AI3302
PEGASO 190537
PEGASO 645372
PEGASO 691351
PERMATIC FA3699
POCLAIN 150591
POCLAIN 150599
POCLAIN 250591
POCLAIN G0250591
POCLAIN L0350530
POWERGUARD FA278D
PURFLUX A599
PUROLATOR A63519
PUROLATOR A67709
RENAULT 24551184
RENAULT 3563512
RENAULT 4212747
RENAULT 4214313
RENAULT 5000241756
RENAULT 5000241796
RENAULT 500241796
RENAULT 60377200
SAAB/SAAB SCANIA 218989
SAURER 4631072
SAVARA 92342017
SCHLUTER SAJ502
SDMO 330570071
SOFILTRA 126252
SOFIMA SFA745
SOPARIS FDA3140
STEYR-DAIMLER-PUCH 61200190037
STEYR-DAIMLER-PUCH 99000190701
SULLAIR 1144
SULLAIR 1144
TAMROCK 85188759
TECFIL AP9834
TECNOCAR A542
TEHO 2197
TEHO IIM197
TERBERG 28040299
U.F.I. 2780200
UNICO FILTER AE19366/2
VALMET 836116408
VALMET 83616408
VALMET 836316408
VALMET 83631806
VALMET 836318608
VAPORMATIC VDP7075
VAPORMATIC VPD7075
VIRGIS CH12385
VOLKSWAGEN TAR129620
VOLVO 217362224
VOLVO 3622248
VOLVO 4780961
VOLVO 7362224
VOLVO 73622243
VOLVO 900692
WIX 46554
WOODGATE WGA113
ZETOR 10011906
ZETTELMEYER 22643605
SURE SFA0123SET
SURE SFA0123P
FILTRON AM420
BIG A 94554
TECNECO AR562
LINDE 9831604

Filtr vzduchový RENAULT Midlum MANN-FILTER
C25003,
5001865724, 20732730

Filtr vzduchový MAN ML 2000 C25730/1 MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 382
Vnější průměr: 248
Vnitřní průměr: 120
WIX 93156E
O.E.
81083040087
81084050015
4050940004
Náhrady:
MA1448
E307L
C25730/1
C257301
FA3375
12343210006
100208902580
AE24381
MD7534
F026400067
318507
AM4462
E307L
120345
LX5601
50013689

Filtr vzduchový MAN TGA MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 507
Vnější průměr: 265
Vnitřní průměr: 160
WIX 93236E
O.E.
81084050016
81084050020
81084050021
82084050016
82084050021
Náhrady:
C271250/1
C2712501
F026400068
MA1494
30443
E428L01
12343210003
AE265101
PC2662E
318509
AM4463
LX1024
50013979
FA3354

Filtr vzduchový DAF 85CF, CF380 MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 479
Vnější průměr: 265
Vnitřní průměr: 170
C271170/4
WIX 93243E
DAF 1363024
DAF 1640921
DAF 1657523
Náhrady:
30191
59930191
100208902850

Filtr vzduchový SCANIA R124LA MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 445
Vnější průměr: 303
Vnitřní průměr: 169
C301240
WIX 93091E
AC A2396C
AIRFIL AFA926
BALDWIN RS3724
COOPERS AEM2710
DEFI DA1793
DONALDSON P778335
EUROFILTER 220040
FLEETGUARD AF25314
FRAM CA5759
GENERAL MOTORS 89002665
GONHER GA517R
GPC FC793
HENGST E451L
JURA FILTRATION SA16111
KNECHT/MAHLE LX714
LA MAISON DU FILTRE MFA2127
LEYLAND-DAF 8335
LUBER-FINER LAF8088
MANN & HUMMEL C301240
PUROLATOR A674842
SAAB/SAAB SCANIA 1335679
SAAB/SAAB SCANIA 1421022
TECFIL ARS1187
SURE SFA8603
FILTRON AM416/1
ALCO FILTER GMBH MD7572 Vzduchový filtr
CLEAN FILTER MA747 Vzduchový filtr
DT-DIESEL TECHNIC AG110281 Vzduchový filtr
FILTRON AM416/1 Vzduchový filtr
FOTA S.A. 120162 Vzduchový filtr
HENGST FILTER E451L Vzduchový filtr
MAHLE AFTERMARKET GMBH LX714 Vzduchový filtr
MANN+HUMMEL BA J.S.C. Tesanj AE30435 Vzduchový filtr
MANN+HUMMEL GMBH C301240 Vzduchový filtr
MS Motor Service International GmbH 50013522 Vzduchový filtr
QUINTON HAZELL 93091E Vzduchový filtr
Robert Bosch GmbH 0986B03000 Vzduchový filtr
Robert Bosch GmbH 1457433903 Vzduchový filtr
SCT Sudheimer Car Technik Vertriebs GmbH SB3115 Vzduchový filtr
SOFIMA S7286A Vzduchový filtr
SOLAUFIL FA3202 Vzduchový filtr
ST Templin 100208902680 Vzduchový filtr
UFI FILTERS SPA2728600 Vzduchový filtr
UNIFLUX FILTERS XA1793 Vzduchový filtr
Wix Filters 93091E Vzduchový filtr
4011558192501
93091E
1335679

Filtr vzduchový VOLVO MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 410
Vnější průměr 1: 324
Vnější průměr 2: 304
Vnitřní průměr: 150
C311345
WIX 93151E
BALDWIN RS4966
DONALDSON P782857
FLEETGUARD AF25631
HENGST E496L
LUBER-FINER LAF8838
VOLVO 8149064
SURE SFA8149SET
SURE SFA8149P
KNECHT/MAHLE LX1587
FIAAM FLI9041
FRAM CA9581
MANN & HUMMEL C311345
COOPERS AEM2846
TECNOCAR A2053
U.F.I. 2734700
ALCO FILTER GMBH MD7618 Vzduchový filtr
CLEAN FILTER MA1419 Vzduchový filtr
DT-DIESEL TECHNIC AG214073 Vzduchový filtr
FILTRON AM442/5 Vzduchový filtr
HENGST FILTER E496L Vzduchový filtr
HENGST FILTER E496L01 Vzduchový filtr
MAHLE AFTERMARKET GMBH LX1587 Vzduchový filtr
MANN+HUMMEL GMBH C311345 Vzduchový filtr
MS Motor Service International GmbH 50014104 Vzduchový filtr
QUINTON HAZELL 93151E Vzduchový filtr
Robert Bosch GmbH 0986AF2384 Vzduchový filtr
SOFIMA S7347A Vzduchový filtr
SOLAUFIL FA3218 Vzduchový filtr
UFI FILTERS SPA2734700 Vzduchový filtr
UNIFLUX FILTERS XA1991 Vzduchový filtr
Wix Filters 93151E Vzduchový filtr
4011558423100
93151E

Filtr vzduchový VOLVO, RENAULT MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 410
Vnější průměr: 332
Vnitřní průměr: 203
C341500
WIX 93150E
3162322
8149961
ALCO FILTER GMBH MD7592 Vzduchový filtr
CLEAN FILTER MA1420 Vzduchový filtr
DT-DIESEL TECHNIC AG214072 Vzduchový filtr
Ferdinand Bilstein GmbH + Co KG30457 Vzduchový filtr
FILTRON AM442/4 Vzduchový filtr
HENGST FILTER E127L Vzduchový filtr
HENGST FILTER E420L Vzduchový filtr
MAHLE AFTERMARKET GMBH LX1281 Vzduchový filtr
MAHLE AFTERMARKET GMBH LX832 Vzduchový filtr
MANN+HUMMEL GMBH C341500 Vzduchový filtr
MS Motor Service International GmbH 50014032 Vzduchový filtr
QUINTON HAZELL 93150E Vzduchový filtr
Robert Bosch GmbH 0986B03523 Vzduchový filtr
Robert Bosch GmbH F026400034 Vzduchový filtr
SCT Sudheimer Car Technik Vertriebs GmbH SB024 Vzduchový filtr
SCT Sudheimer Car Technik Vertriebs GmbH SB3230 Vzduchový filtr
SOFIMA S7345A Vzduchový filtr
SOLAUFIL FA3217 Vzduchový filtr
ST Templin 100208902660 Vzduchový filtr
UFI FILTERS SPA2734500 Vzduchový filtr
UNIFLUX FILTERS XA1944 Vzduchový filtr
UNIFLUX FILTERS XA2158 Vzduchový filtr
Wix Filters 93150E Vzduchový filtr
4011558423209

Filtr olejový MAN, T815 Euro II H12107/1 MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 196
Vnější průměr: 115
Vnitřní průměr: 57
WIX 51765E
WIX WL7047
BOSCH 1457429130
BOSCH 1457429629
BOSCH 1457431432
BOSCH P9130
CLAAS 1334990
CLEAN FILTERS ML497
FAUN 1470841
FAUN 4796439
FIAAM FA4820
FILTRON OM529T
FORD 5000847
FORD 5000848
FORD 5011476
FORD A730X6744F3A
FRAM CH956PL
GMC 7984862
HENGST FILTER E198H
HENGST FILTER E198H02
HENGST FILTER E198HD09
KAELBLE 40001317
KOLBENSCHMIDT 162OC
KOLBENSCHMIDT 50013162
KRUPP 7999921162
LIEBHERR 5507372
LIEBHERR 5508423
LIEBHERR 7004520
MAN 81055040025
MAN 81055040027
MANN-FILTER H12107/1
MANN-FILTER H1282X
MECAFILTER ELH4713
MERCEDES-BENZ 0001842145
MERCEDES-BENZ 0001844025
MERCEDES-BENZ 0001844125
MERCEDES-BENZ 0011844925
MERCEDES-BENZ 0011846725
MERCEDES-BENZ 0011847225
MERCEDES-BENZ 3521800209
MERCEDES-BENZ 3551800109
PURFLUX L769
PUROLATOR L47304
PUROLATOR L57204
PUROLATOR PM204
PUROLATOR PM204D
RENAULT TRUCKS 5311053
RENAULT TRUCKS 7701006018
RENAULT TRUCKS 7701006020
RENAULT TRUCKS 7701009924
SETRA 8312000301
SOFIMA S2530PO
STEYR 559001000356
STEYR 60960728
STEYR 609F070060
STEYR 609F0760
STEYR 609H1905
STEYR 61000070013
TECNOCAR OP352
UFI 2542200
Mercedes; Steyer; IFA

Filtr olejový Mercedes-Benz HU12140X MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 315
Vnější průměr: 120
Vnitřní průměr 1: 56
Vnitřní průměr 2: 45
WIX 92041E
O.E.
5001846632
4571840025
5411800009
5411800209
5411840225
5411840325
42078912
Náhrady:
0343220002
ML1713
A210345
24665
100104
ELH4736
1457129128
E500HD129
FH035z
HU12140x
EL12310x

Filtr olejový DAF WIX FILTERS
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 220
Vnější průměr: 113
Vnitřní průměr: 67
WIX 92092E
O.E.
1397765
E43HD97
0170445000
0120310082
1907044199
Náhrady:
E43HD213
A210629
OX561D
HU1297x
100308901490

Filtr olejový MAN HU13125/3x MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 204
Vnější průměr: 121
Vnitřní průměr 1: 57
Vnitřní průměr 2: 14,5
WIX 92093E
WIX 57291
O.E.
51055040107
51055040108
2596171C91
Náhrady:
HU13125x
2504600
OX425D
EH2HD86
A210614
S5046PE
ML4520
F026407051
EL12205x

Filtr olejový RENAULT, MAN HU1390X MANN-FILTER
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Výška: 205
Vnější průměr: 121
Vnitřní průměr 1: 56
Vnitřní průměr 2: 38
WIX 92161E
HENGST FILTER E416HD86
MANN-FILTER HU1390X
RENAULT TRUCKS 7420796782
RENAULT TRUCKS 7420998809
VOLVO 20796785
VOLVO 20998807
Náhrady:
HU1390X
S5097PE
2509700
OX426D
E416HD86

Filtr vzduchový T815, LIAZ P13
Všechna uvedená čísla slouží jen pro referenční účely.
Rozměry (mm):
Délka: 210
Šířka: 210
Výška: 45
WIX 93346E
V13
C30850/2
WIX 93346E
AC A1003C
AIR REFINER ARM1761
AIR REFINER ARM3002
ALCO MD656
ALLIS-CHALMERS 1902129
ASAS HF182
ASAS HF225
ATLAS COPCO 2900020600
BALDWIN PA2776
BOSCH (GERMAN) 1457429969
BOSCH (GERMAN) 1987430077
CANADIAN FILTER MFG. CFM2006
CARQUEST 88741
CLAAS 70905
CLAAS 709050
CLAAS 71242
CLAAS 712420
CLEAN MA567
COMPAIR C11158/1054
COOPERS AZA815
CROSLAND 9647
DEMAG 29504526
DEMAG 43262700
DEMAG 988673
DIAMOND DX85
DONALDSON P771558
DONALDSON SMP771558
DONIT 4930309
EUROFILTER 10042
EUROPARTS 9020007080
FAUN-FRISCH 0746389
FAUN-FRISCH 0746928
FAUN-FRISCH 1470696
FGV 512
FIAAM FLI6619
FIAT-ALLIS 8322986
FIRSTEC/WURTH 8101039
FISPA FAH102
FLEETGUARD AF1802
FLEETGUARD AF4503
FLEETRITE AFR81802
FLUITEK A119180C
FORD A830X9601BEA
FORD FINISCODE 5011338
FRAM CA4215
FRAM CA8262
GENERAL MOTORS 25096141
GIESSE AHI1056
GIESSE AHI1071
GONHER GA467
GPC FC302
GUARDIAN G308502
GUD ADG794
HAMM 4000120044
HASTINGS AF2241
HENGST E118L
HENGST E118L05
INGERSOLL-RAND 92035948
INGERSOLL-RAND 92055530
INGERSOLL-RAND 92740984
IVECO 1902129
IVECO 1904550
IVECO 42488361
KAESSBOHRER 8319095116
KALMAR 9231100218
KNECHT/MAHLE AG90
KNECHT/MAHLE LX273
KRALINATOR LA1159
LEYLAND-DAF 694218
LEYLAND-DAF ACU8223
LIEBHERR 5106191
LIEBHERR 510619108
LUBER-FINER LAF1726
M.A.N. 81083040038
M.A.N. 81083040043
M.A.N. 81083040044
M.A.N. 81083040091
M.A.N. 81084016213
M.W.M. 606901670110
M.W.M. 606901970110
MANN & HUMMEL C30850/2
MANN & HUMMEL C311231
MENGELE 98039890
MERCEDES-BENZ 30945004
MERCEDES-BENZ 8690940020
MERCEDES-BENZ 90940502
MERCEDES-BENZ 8690940020
MONARK 30781989
MOTORCRAFT (EUROPE) EFA328
NAPA GOLD 6741
NATO 2940121621452
NATO 2940121730958
NELSON/WINSLOW 84878S
NEW HOLLAND 80748274
O & K 1499714
P.B.R. AI3358
PEGASO 197588
PERLINI 350044AA
PERMATIC FA3470
POCLAIN K1750562
PURFLUX A813
PUROLATOR A77760
RENAULT 3563021
RENAULT 5000806317
RENAULT 5000806377
SAVARA 92341617
STEYR-DAIMLER-PUCH 99014190033
SULLAIR 1872
TECFIL AP9835
TECNOCAR A501
TEHO 2281
TEHO IIM281
U.F.I. 2700700
UNICO FILTER AE30442/2
V.M.E. 11033128
V.M.E. 110331287
VAN HOOL 631202910
VIRGIS CH12278
VOLKSWAGEN T2D129620
VOLVO 110331287
WIRTGEN 41925
WIX 46741
WOODGATE WGA325
SURE SFA1802SET
SURE SFA1802P
FILTRON AM401
BIG A 94741
DEUTZ (ALSO SEE KHD) 12154939
TECNECO AR761
ALCO FILTER GMBH MD656 Vzduchový filtr
ALCO FILTER GMBH MD7014 Vzduchový filtr
CLEAN FILTER MA520 Vzduchový filtr
CLEAN FILTER MA567 Vzduchový filtr
CLEAN FILTER MA778 Vzduchový filtr
CLEAN FILTER MA1493 Vzduchový filtr
DT-DIESEL TECHNIC AG318501 Vzduchový filtr
Ferdinand Bilstein GmbH + Co KG06773 Vzduchový filtr
FILTRON AM401/1 Vzduchový filtr
HENGST FILTER E118L Vzduchový filtr
HENGST FILTER E118L02 Vzduchový filtr
HENGST FILTER E118L05 Vzduchový filtr
MAHLE AFTERMARKET GMBH LX273 Vzduchový filtr
MAHLE AFTERMARKET GMBH LX436 Vzduchový filtr
MANN+HUMMEL BA J.S.C. Tesanj AE30442/2 Vzduchový filtr
MANN+HUMMEL BA J.S.C. Tesanj AE30461/1 Vzduchový filtr
MANN+HUMMEL GMBH C301537 Vzduchový filtr
MANN+HUMMEL GMBH C30850/2 Vzduchový filtr
MANN+HUMMEL GMBH C30850/6 Vzduchový filtr
MANN+HUMMEL GMBH C311170 Vzduchový filtr
MS Motor Service International GmbH 50013037 Vzduchový filtr
QUINTON HAZELL 42225 Vzduchový filtr
QUINTON HAZELL 46741E Vzduchový filtr
Robert Bosch GmbH 0986B03536 Vzduchový filtr
Robert Bosch GmbH 1457429899 Vzduchový filtr
Robert Bosch GmbH 1457429969 Vzduchový filtr
Robert Bosch GmbH F026400076 Vzduchový filtr
SCT Sudheimer Car Technik Vertriebs GmbH SB028 Vzduchový filtr
SOFIMA S1050A Vzduchový filtr
SOFIMA S1670A Vzduchový filtr
SOFIMA S4270A Vzduchový filtr
SOFIMA S7546A Vzduchový filtr
SOLAUFIL FA3123 Vzduchový filtr
SOLAUFIL FA3470 Vzduchový filtr
ST Templin 100208902310 Vzduchový filtr
ST Templin 100208902460 Vzduchový filtr
ST Templin 100208902470 Vzduchový filtr
UFI FILTERS SPA2700700 Vzduchový filtr
UFI FILTERS SPA2718900 Vzduchový filtr
UFI FILTERS SPA2754600 Vzduchový filtr
UFI FILTERS SPA2792600 Vzduchový filtr
UNIFLUX FILTERS XA1265 Vzduchový filtr
UNIFLUX FILTERS XA1302 Vzduchový filtr
UNIFLUX FILTERS XA1556 Vzduchový filtr
Wix Filters 42225 Vzduchový filtr
Wix Filters 46741E Vzduchový filtr
4011558136406
93346E

Díly pro nákladní vozidla























