Zprávy a aktuality

RSS

Akce - Philips žárovky, výbojky..

veškerý sortiment firmy Philips u nás koupíte do 30.11. za zvýhodněnou cenu. Vyberte si kvalitní žárovky, výbojky a ledky pro Vaše vozidlo a zlepšete si viditelnost.

SNR ještě výhodněji

Užijte si autodíly od vyhlášeného světového výrobce SNR za lepší cenu. Do konce října.

Facebook

Sledujte nás na Facebooku. Rádi s Vámi zůstaneme v kontaktu. Navíc se dozvíte o akcích, nabídkách a dění v naší firmě.

Vyhledávání

Nově na našem eshopu můžete využít intuitivní vyhledávání. Jednoduše. Eshop si pamatuje poslední 3 Vámi hledaná vozidla. Vyzkoušejte.

Vybavení dílny - nový sortiment

Rozšířili jsme eshop o novou sekci - Nářadí. Najdete zde kompletní vybavení dílny, autoservisu a pneuservisu. Profesionální automechanici i amatérští opravci ocení kvalitní vybavení od osvědčených výrobců.

Dovybavte si Vaši dílnu

Autodíly Sachs

Dopřejte si nově v akci náhradní díly od největšího dodavatele do prvovýroby - SACHS. Vyberte si ze sortimentu spojek, pružin, tlumičů a jiných autodílů za zvýhodněnou cenu.

AKCE platí do 25.5.

Dárkové poukázky

Váháte co darovat kolegovi, manželce, kamarádovi nebo milence pod stromeček? Zbytečně nepřemýšlejte a kupte jim dárkové poukázky od nás, díky našemu širokému výběru potěší každého motoristu! Z hodnot 500,- Kč, 1000,- Kč a 2000,- Kč vybírejte ZDE

Zimní výbava

Spustili jsme oblíbenou sekci zimní výbavy. Najdete zde nejprodávanější doplňky a výbavu do tohoto náročného období. Navštivte nyní a připravte se na zimu, určitě si vyberete!