Zprávy a aktuality

RSS

Vybavení dílny - nový sortiment

Rozšířili jsme eshop o novou sekci - Nářadí. Najdete zde kompletní vybavení dílny, autoservisu a pneuservisu. Profesionální automechanici i amatérští opravci ocení kvalitní vybavení od osvědčených výrobců.

Dovybavte si Vaši dílnu

Autodíly Sachs

Dopřejte si nově v akci náhradní díly od největšího dodavatele do prvovýroby - SACHS. Vyberte si ze sortimentu spojek, pružin, tlumičů a jiných autodílů za zvýhodněnou cenu.

AKCE platí do 25.5.

Dárkové poukázky

Váháte co darovat kolegovi, manželce, kamarádovi nebo milence pod stromeček? Zbytečně nepřemýšlejte a kupte jim dárkové poukázky od nás, díky našemu širokému výběru potěší každého motoristu! Z hodnot 500,- Kč, 1000,- Kč a 2000,- Kč vybírejte ZDE

Zimní výbava

Spustili jsme oblíbenou sekci zimní výbavy. Najdete zde nejprodávanější doplňky a výbavu do tohoto náročného období. Navštivte nyní a připravte se na zimu, určitě si vyberete!

Nabídka zaměstnání

Baví Vás auta a máte přehled v autodílech? Jste z Olomouckého kraje, pečlivý(á), umíte pracovat s lidmi a chcete se realizovat v moderní firmě? 

Hledáme posilu do týmu na pozici - specialista prodeje autodílů. Neváhejte se nám ozvat na radekgrulich@centrum.cz

 

Originální motorové oleje

Sortiment maziv jsme rozšířili o originální oleje VAG, Mazda Dexelia, Opel GM Dexos, BMW Longlife, Nissan GMO, Toyota Economy a mnohé jiné. Dopřejte Vašemu motoru to nejlepší! ZDE

Nově spuštěná sekce Moto

Pro motorkáře jsme spustili novou sekci Moto . Najdete zde doplňky, výbavu, kosmetiku a příslušenství k Vašemu motocyklu. Neváhejte navštívit...

Slovenská republika

Na našem shopu můžete nově pohodlně nakoupit i ze Slovenské republiky. Přeprava zboží je řešitelná jak kurýrem, tak i přes oblíbená výdejní místa - Geis pointy. Pro ceny a platbu v euro přepněte měnu v pravé horní části obrazovky.