Jak nakupovat v našem katalogu?

Připravili jsme pro Vás stručný návod - jak nakupovat.

V ideálním případě máte číslo náhradního dílu, který potřebujete (originální číslo O.E., číslo výrobce dílu, EAN kód atd.). Toto číslo zadáte do vyhledávacího okna a ihned uvidíte všechny výrobce, od kterých vám daný díl můžeme nabídnout.

Další možností je hledat náhradní díl přímo dle konkrétního vozidla. K tomu Vám postačí malý technický průkaz. Viz obrázek

Na úvodní stránce tedy zvolíte výrobce vozidla, dále model, obsah motoru, pro upřesnění kilowatty a rok výroby, ve kterém se daný model vyráběl. Po tomto výběru se v levém okně zobrazí tematické okruhy, ze kterých volíte náhradní díl. Většina dílů je vybavena obrázkem a často i rozměry. Databáze náhradních dílů TecDoc v které vyhledáváte, je to nejlepší co jsme Vám v současné době mohli nabídnout. I proto věříme že pro vás bude vyhledávání dílů dostatečně intuitivní a příjemné. Pokud si nejste jisti výběrem správného dílu, či volbou výrobce, neváhejte nás kontaktovat. V tomto případě, prosím, mějte připravené údaje o vozidle včetně VIN kódu.

Poslední možností je volba univerzálních dílů, které naleznete v sekci s tímto označením. V univerzálních dílech naleznete např. autobaterie, kapaliny, oleje, povinnou výbavu, doplňky atd. Tuto sekci neustále rozšiřujeme o nové skupiny a produkty.

Mějte, prosím, na paměti ,že u brzdových kotoučů je vždy třeba objednat 2ks, brzdové destičky jsou brány 1ks=na celou nápravu (tedy kompletní přední, či zadní stranu).

Věříme, že pro Vás tento návod bude přínosem a těšíme se na spolupráci

Pegas díly